Новини

 • Як НЕ можна доглядати за волоссям: 7 шкідливих звичок

  22.03.2017

  Для того, щоб зрозуміти, як допомогти волоссю, слід знати, які чинники їм шкодять.

  7 шкідливих звичок, якими ти псуєш своє волосся

  Для того, щоб зрозуміти, як допомогти волоссю, слід знати, які чинники їм шкодять.

  Замало шампуню

  Перукарі кажуть, що для того, щоб волосся було здоровим, його варто мити шампунем якомога рідше. Але не дуже затишно використовувати сухий шампунь або ходити з брудною головою. Бруд, пил і жир тиснуть на волосся, роблячи його слабким і тьмяним. Тому, багато фахівців радять мити волосся два або три рази на тиждень, це прибирає надлишки жиру і весь бруд, який накопичується на волоссі. Не забувай наносити кондиціонери, вони м'яко огортають кожну волосинку, захищаючи їх від зайвого пилу.

  Розчісування мокрого волосся

  Розчісування волосся відразу після прийняття душу неабияк псує наше волосся. Особливо, якщо ти використовуєш гребінці з натуральною щетиною. Вологе волосся погано розчісується, тому ти намагаєшся тягнути якомога сильніше, чим шкодиш не тільки кінчикам волосся, але і волосяним фолікулам. Якщо тобі необхідно надати форму волоссю, щоб воно не надто "залежалось", використовуй свої пальці, або гребінь з широкими зубцями.

  Сушка занадто мокрого волосся феном

  Так само як не можна розчісувати вологе волосся, занадто мокре волосся не можна сушити феном. Крім того, чим раніше ти почнеш сушити мокре волосся феном, тим більше ти його зіпсуєш. Починай сушити волосся феном, коли вони просохнуть трохи самостійно (десь на 50%). Остаточний результат буде точно такий самий, а ось пошкодження скоротитися до мінімуму.

 • Якісні засоби, розроблені для дітей, є безпечнішими за дорослі

  14.02.2017

   
  У дитячій побутовій хімії та косметиці менше синтетичних та більше біологічних добавок, і рівень pH там ближчий до нейтрального. Дитячі засоби майже завжди гіпоалергенні. До вибору дитячої косметики необхідно ставитися надзвичайно уважно. Дитяча побутова хімія відрізняється за складом від звичайної. Дитяче мило не повинно містити барвників й ароматизаторів. Саме вони найчастіше є збудниками алергічних реакцій. Крім того, воно має меншу кислотність. Якщо pH дорослого мила становить близько 10, то у дитячого не повинно перевищувати 8. У такому разі вплив на шкіру дитини максимально ніжний і дбайливий. Для дітей так само є спеціальний шампунь і піна для ванн. До складу таких засобів входять спеціальні пом'якшувальні добавки, що створюють ефект миття «без сліз». Ці засоби м'яко очищають шкіру і волосся, запобігаючи пересиханню шкіри і виникненню різних негативних реакцій. До складу засобів для миття посуду також повинні входити тільки натуральні компоненти. Цей засіб має повністю змиватися водою. Що ж до порошку для прання, то до його складу не повинні входити фосфати, ПАР та інші хімічні компоненти. Кондиціонер для білизни повинен мати нейтральний аромат і бути гіпоалергенним. Це і є основною відмінність між засобами призначеними для дорослих та засобами для дітей, розповідає дерматолог-косметолог Ірина Прохорова.

 • Чому не варто купувати побутову хімію і косметику на ринках (базарах)

  17.01.2017  У сучасному світі, практично кожна людина не може обійтися без використання косметичних засобів та побутової хімії. Хтось купує якісніший та дорожчий продукт, а хтось купує дешевший, але менш якісний. Проте, який бренд ми б не обирали – завжди потрібно пам’ятати, що товар повинен бути надійним та не чинити шкідливого впливу на наш організм.

  Чи задавали ви собі коли-небудь питання: чи важливо при якій температурі слід зберігати косметику та побутову хімію? Якщо ні, то задумайтеся! Насправді температура повітря в приміщенні, де зберігають такий товар має вагоме значення, від цього залежить чи буде продукт якісним і взагалі безпечним для здоров’я.

  Купувати на ринках косметичні засоби в зимовий період найнебезпечніше, тому, що побутова хімія має певні рамки для зберігання. Так, наприклад помаду можна зберігати при температурі не менше, ніж +5°С . Туш для вій та пудра зберігається при кімнатній температурі. Тональний крем слід зберігати якомога далі від прямих джерел світла, тепла, холоду і вологості.