Чому не варто купувати побутову хімію і косметику на ринках (базарах)

17.01.2017


У сучасному світі, практично кожна людина не може обійтися без використання косметичних засобів та побутової хімії. Хтось купує якісніший та дорожчий продукт, а хтось купує дешевший, але менш якісний. Проте, який бренд ми б не обирали – завжди потрібно пам’ятати, що товар повинен бути надійним та не чинити шкідливого впливу на наш організм.

Чи задавали ви собі коли-небудь питання: чи важливо при якій температурі слід зберігати косметику та побутову хімію? Якщо ні, то задумайтеся! Насправді температура повітря в приміщенні, де зберігають такий товар має вагоме значення, від цього залежить чи буде продукт якісним і взагалі безпечним для здоров’я.

Купувати на ринках косметичні засоби в зимовий період найнебезпечніше, тому, що побутова хімія має певні рамки для зберігання. Так, наприклад помаду можна зберігати при температурі не менше, ніж +5°С . Туш для вій та пудра зберігається при кімнатній температурі. Тональний крем слід зберігати якомога далі від прямих джерел світла, тепла, холоду і вологості.

Парфумерно-косметичні товари і мило туалетне повинні зберігатися на підтоварниках і стелажах у чистих, добре вентильованих приміщеннях за відносної вологості повітря 55-70% і температурі повітря:

-         Парфумерно-косметичні товари не нижче -6 °С і не більше +25;

-         Тверде мило туалетне – не нижче 5°С;

-         Рідке мило туалетне – не нижче 0°С.

Пральний порошок категорично заборонено зберігати в місцях підвищеної вологості, при попаданні сонячного світла, високій та низькій температурі. Даний засіб вже не ефективний для прання, якщо зазнав впливу будь-якого з цих факторів.

В зимовий період в торгових точках немає належних умов для зберігання такої продукції, адже товар знаходиться на повітрі, температура якого нижча за норму зберігання, через це така продукція швидко псується та втрачає свої корисні властивості.

Також зіпсовані косметичні засоби та побутова хімія неабияк шкодять нашому організму. Використання зіпсованої продукції може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, зокрема зі шкірою, а саме – викликати такі захворювання, як дерматити та екзему.

Простий контактний дерматит викликають речовини, що володіють дратівливою дією.

Алергічний контактний дерматит розвивається як алергічна реакція уповільненого типу. Синоніми: dermatitis contacta; алергічний контактний дерматит – dermatitis allergica, контактна екзема, алергічний дерматит екзематозний.

 

Контактні дерматити виникають під впливом безпосереднього впливу зовнішніх факторів на шкіру, при токсидермія останні спочатку проникають у внутрішнє середовище організму. Подразники, що зумовлюють дерматити, мають фізичну, хімічну або біологічну природу. Так звані облігатні подразники викликають простий дерматит у кожної людини.

Здорова шкіра є дієвим зовнішнім бар’єром. Однак речовини, здатні подолати його, викликають запалення за рахунок алергічної реакції або безпосереднього дратівної дії.

Ось такими можуть бути наслідки використання косметики та побутової хімії, яка зіпсувалася при високій та низькій температурах. 

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар