Як НЕ можна доглядати за волоссям: 7 шкідливих звичок

22.03.2017

Для того, щоб зрозуміти, як допомогти волоссю, слід знати, які чинники їм шкодять.

7 шкідливих звичок, якими ти псуєш своє волосся

Замало шампуню

Перукарі кажуть, що для того, щоб волосся було здоровим, його варто мити шампунем якомога рідше. Але не дуже затишно використовувати сухий шампунь або ходити з брудною головою. Бруд, пил і жир тиснуть на волосся, роблячи його слабким і тьмяним. Тому, багато фахівців радять мити волосся два або три рази на тиждень, це прибирає надлишки жиру і весь бруд, який накопичується на волоссі. Не забувай наносити кондиціонери, вони м'яко огортають кожну волосинку, захищаючи їх від зайвого пилу.

Розчісування мокрого волосся

Розчісування волосся відразу після прийняття душу неабияк псує наше волосся. Особливо, якщо ти використовуєш гребінці з натуральною щетиною. Вологе волосся погано розчісується, тому ти намагаєшся тягнути якомога сильніше, чим шкодиш не тільки кінчикам волосся, але і волосяним фолікулам. Якщо тобі необхідно надати форму волоссю, щоб воно не надто "залежалось", використовуй свої пальці, або гребінь з широкими зубцями.

Сушка занадто мокрого волосся феном

Так само як не можна розчісувати вологе волосся, занадто мокре волосся не можна сушити феном. Крім того, чим раніше ти почнеш сушити мокре волосся феном, тим більше ти його зіпсуєш. Починай сушити волосся феном, коли вони просохнуть трохи самостійно (десь на 50%). Остаточний результат буде точно такий самий, а ось пошкодження скоротитися до мінімуму.

Використання неправильних гребінців

Гребінці з натуральною щетиною прекрасно підходять для причісування густого волосся, під час сушіння феном. Але вони тягнуть волосся, що призводить до їх пошкодження. Краще вибирати круглі щітки з гумовими наконечниками на щетині, які ковзають по волоссю. У них є спеціальні отвори, які пропускають повітря від фена і дають можливість волозі вільно виходити. З такими щітками і укладання краще і пошкодження менше.

Часте використання прасочки на високих температурах

Плойки будь-якого роду не приносять користі волоссю, але особливо руйнівно діють на твоє волосся прасочки. Поєднання тепла і рухів, що тягнуть може дійсно послабити твоє волосся. Тож , трохи легше з прасочкою. І завжди використовуй термозахисні засоби перед тим, як застосовувати стайлер. Більшість засобів містять у своєму складі силікон, спирт, і quaterniums - ці інгредієнти допомагають прасочці ковзати по пасмам, а не смикати їх.

Часте використання різних фарб і освітлювачів

Використовувати фарбу рекомендується не частіше 1 разу на 6 тижнів. Якщо тобі з яких-небудь причин необхідно використовувати фарбу для волосся частіше, то пошкодження волосся можна звести до мінімуму, уникаючи укладання волосся засобами, що містять алкоголь (вони стирають фарбу і прискорюють вицвітання відтінку). Встанови фільтр у своєму душі, щоб запобігти попаданню хлору і мінералів, які також руйнують колір, і завжди використовуй шампунь і кондиціонер, які розроблені для фарбованого волосся.

 

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар